Zemní práce a výkopové práce

Dnes je 14.07.2024 a svátek má: Karolína, zítra slaví: Jindřich

Zemni prace a vykopové prace - Bagrování s mechanizací

Zemní práce - Aktuálně


Co se děje v oblasti zemních prací a nejen tam u firmy Bagr-prace.cz se dozvíte právě zde.

15.7.2010

Hloubení a čištění profilových příkopů a brázd? Zde je řešení


Pro přesné hloubení a čištění profilových příkopů a podélných brázd, neboli struh, jsme rozšířili příslušenství našeho strojového parku o podkopovou profilovou příkopovou lžíci. Profilová lžíce zaručuje svým tvarem normovaný tvar příkopu. Úhel rozevření dle konkrétního typu lopaty. Lopata výrazně zvýšuje produktivitu stroje.

8.2.2010

Nový stroj v našem parku - Traktorbagr Caterpillar 434E


Protože našim zákazníkům nabízíme vždy nejlepší možnou kvalitu zemních prací, abychom mohli ještě lépe vyplnit tato očekávání, pořídíli jsme na jaře roku 2010 nový traktorbagr pro provádění zemních prací a to jeden z nejlepších a nejmodernějších - kolový rypadlo nakladač Caterpillar 434E. Rypadlo-nakladač Serie E, s řiditelnou přední i zadní nápravou a vysokými koly na obou hnaných nápravách, představuje vysoký výkon a maximální flexibilitu, které naši zákazníci ocení zejména při provádění zemních a výkopových prací v náročném nezpevněném terénu nebo i běžném stavebním provozu.
(..další info)

12.8.2009

Svahování terénu? Máme řešení


Abychom mohli vyhovět narůstajícím požadavkům našich zákazníků při realizaci zakázek traktorbagrem Caterpillar, dovybavili jsme jej technikou pro provádění svahovacích prací. Svahovací podkopová lžíce s natáčením je určena díky širokému tvaru pro térénní úpravy, svahovaní, dokončovací operace, hloubení a čištění příkopů. Úpravy svažitého terénu se provádí nakloněním radlice hydraulickým systémem do různých úhlů, tak jak to vyžaduje požadovaná úprava terénu. Rozsah naklápění lopaty v úhlu až 90°.

1.5.2009

Rozšíření techniky pro zemní práce - Minibagr Caterpillar 303CR


Z důvodů narůstající poptávky jsme vyhověli přáním mnoha našich zákazníků a náš technický park pro provádění zemních prací jsme rozšířili o minibagr.
Hydraulické pásové minirypadlo Caterpillar 303CR je určeno zejména pro práci v prostoru se stíženou dostupnosti vzhledem k jeho velikosti. Díky kompaktnímu radiusu může minirypadlo pracovat v otočném rozsahu 360° i v malém prostoru, jakými jsou např. chatové oblasti, zahrady osázené stromy apod. Je ale také zejména vhodné pro hloubení ryh v bezprostřední blízkosti základů domů a to díky možnému maximálnímu vyosení bagrovacího zařízení.
Minibagr, díky jeho vysokému výkonu, je ovšem možné využít pro práce i na velkých stavbách, kde je zapotřebí provedení běžných výkopových prací a nebo právě nezbytnost použití malé bagrovací techniky.
Pro minibagr máme mnoho pracovních nástavců, takže je možné jej použit prakticky pro jakýkoliv typ zemních prací - vykopavání, svahování, demolice za pomoci hydraulického kladiva, vrtání jam a další.
(..další info)

13.7.2008

Rozšíření vozového parku o nákladní vůz Avia A 31.1 K-S


Z důvodů nutnosti přepravování stavebního materiálu a stavební mechanizace jsme rozšířili náš vozový park o nákladní vůz Avia A 31.1 K-S 3.6D ve sklápěcí verzi.
(..další info)

7.12.2007

Nákup traktorbagru Caterpillar 432DII


Na podzim roku 2007 jsme s velkým očekáváním pořídili náš nový stroj pro provádění zemních prací a sice jeden z nejlepších - kolový rypadlo nakladač Caterpillar 432DII. Rypadlo-nakladač Serie D představuje širokou nabídku výkonu, činností a vybavení tak, aby to odpovídalo potřebám našich zákazníků.
Všestranně využitelný traktorbagr je určen zejména pro provádění výkopových prací zadním výkyvným hloubkovým pracovním zařízením, nakládání sypkého materiálů díky přední sklopné nákladací lžíci a také pro manipulační práce s paletovými vydlemi.
(..další info)

Site Map | Kontakt | Mail to webdesigner C-net webdesign | Odkazy | Optimalizováno pro 1024 x 768
© 2007-2024 Martin Česnek - Zemní práce, výkopové práce ...dovoz stavebního meteriálu... IE 5.0 +, Firefox 1+, Opera 7+