Zemní práce a výkopové práce

Dnes je 25.05.2024 a svátek má: Viola, zítra slaví: Filip

Zemni prace a vykopové prace - Bagrování s mechanizací

Quality system Bagr-prace.cz

Hodnoty firmy


Pro trvale udržitelnou kvalitu našich služeb poskytovanou našim zákazníkům, majitel firmy definoval tři základní kameny systému kvality firmy Bagr-prace.cz, které určují firemní hodnoty.

Ilustration image

Vize

U všeho co děláme, usilujeme o trvalou kvalitu našich služeb poskytovaných našim zákazníkům. Za dobu působení naší firmy na trhu zemních prací jsme si vytvořili pověst kvalitní a odpovědné firmy, která nás zavazuje do budoucna.

Principy

Naše principy spočívají v orientaci na zákazníka a služby, odvádění kvalitní práce a na inovaci, která nám dopomáhá získávat důvěru zákazníků v naši práci do budoucna.

Hodnoty

Hodnoty firmy jsou základem, na kterém spočívají úspěchy z minulosti a na kterém stavíme naší budoucnost. Vyjadřují co je pro nás důležité a k čemu se zavazujeme.

  Odpovědnost
Jsme si vědomi toho, že naše podnikatelské jednání musí být v souladu se zájmy společnosti. Naše služby slouží především ke spokojenosti našich zákazníků.

  Quality system - kvalita
Naše zákazníky přesvědčujeme spolehlivostí a kvalitou. A proto usilování o kvalitu našich služeb vidíme jako naší povinnost.

  Bezpečnost a ekologie
Při realizaci zakázek dbáme především na bezpečnost, šetrné zacházení se zdroji a čistotu životního prostředí.

  Spolehlivost a hodnověrnost
Slibujeme pouze to, co můžeme splnit, přísliby pokládáme za závazky.

  Firemní kultura
Za důležitý předpoklad úspěchu považujeme vzájemnou slušnost při spolupráci s obchodními partnery, spolupracovníky a kolegy.

Site Map | Kontakt | Mail to webdesigner C-net webdesign | Odkazy | Optimalizováno pro 1024 x 768
© 2007-2024 Martin Česnek - Zemní práce, výkopové práce ...zakládání staveb, rodinných domků... IE 5.0 +, Firefox 1+, Opera 7+